Értesítés a negyedik SZÖVEGTÁRGY pályázattal kapcsolatban

Felhívjuk tisztelt pályázóink figyelmét a pályamunkák beadási határidejének változására:

az új határidő 2020. szeptember 25. A többi pályázati feltétel nem módosult:

A kézbe vehető irodalom

A kőszegi Chernel Kálmán Városi Könyvtár immár negyedik alkalommal pályázatot hirdet szövegtárgy készítésére, diákok és verskedvelő felnőttek részére.

A pályázat témája:

általános iskolásoknak: Weöres Sándor és Gazdag Erzsi,
középiskolásoknak és felnőtteknek: Berzsenyi Dániel és Weöres Sándor

Mit kell tenni?  Választani egyet a költők versei közül, és ahhoz kapcsolódóan készíteni egy tárgyat.

Beadási határidő: 2020. szeptember 25. péntek Beadás helye: Chernel Kálmán Városi Könyvtár első emelet, felnőttrészleg (9730 Kőszeg, Várkör 35-37.) Az alkotáshoz csatolni kell: az ihletet adó mű címét, szerzőjének nevét, a pályázat készítőjének nevét, iskoláját, osztályát és elérhetőségét.

Az alkotásokból az októberi Országos Könyvtári Napokra kiállítást rendezünk, a legjobbakat díjazzuk!