Verses-zenés est az Országos Könyvtári Napok 2024 programsorozatán

Lutter Imre magyar versmondó előadóművész, - aki a 24 órás versmondás világrekordját is felállította -, műsorvezető, költő, producer, újságíró, drámapedagógus érkezik a rendezvénytermünkbe 2024. október 3-án csütörtökön az Országos Könyvtári Napok 2024 programsorozatán!

17 órától 'Időutazók' címmel verskalandozáson vehet részt minden érdeklődő, évszázados távolságokban élt költők között,

messzemenőkig humorosan és emberközelben!

A közönség "találkozhat" a legnagyobb klasszikus és kortárs költőkkel, az utazást kísérve zenével - Molnár György Kaleidoszkóp díjas verszenésszel - és prózával, az élet sokszínűségével és az emberi múlandóság örökkévalóságával.

* Szerelem! Társ és magány!
* Irónia! Humor, talány!
* Nevetés! Zene! Ének!
* Feledés… Vágy, csend, élet.

A verses-zenés estre a belépődíj: 500 Ft/fő, melyet az első emeleti felnőttrészlegünkön lehet befizetni.

Mindenkit szeretettel várunk!